Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dostawca przekładni planetarnych - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się pod tym adresem.

Coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy układów służących do obsługi intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Sesame Motor Corp.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]