Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Tu uzyskasz więcej informacji o kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na wszelkie okazje, wyśmienicie akcentują urodę, są też fenomenalnym pomysłem na upominek. Jakie formy kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego z reguły są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na bale sylwestrowe oraz do szkoły

W jubilerstwie popularnie używa się motywu serca. Jest on inspiracją do projektowania kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka są bardzo delikatnym nadprogramem licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest na ogół wybierany na swobodne okazje – nosimy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, jedynie niezauważalnie uwydatniają prawdziwe piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serca mogą być zastosowane do pozornego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki zakłada się na bale sylwestrowe, spotkania z ukochanym czy wizyty w operze i wyśmienicie komponują się one ze stylowymi sukniami. Z kolei dziewczynki mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – perfekcyjny prezent dla ukochanej kobiety

Na rynku dostępne są kolczyki serca wyprodukowane ze złota oraz srebra. Popytem cieszą się także kolczyki pozłacane – tańsze, a przy tym wyglądają bardzo wspaniale. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, m.in. na Dzień Matki, złote gody tudzież w wielu innych sytuacjach. Podarowane kochanej osobie – babci, dziewczynie czy też współmałżonce, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku i miłości.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]