Stylowe srebrne kolczyki

Dowiedz się więcej o kolczykach.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez panie dodatków. Pasują na każdą okazję – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak rozchwytywane, a także w jakich salonach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki fason kupić

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych rodzajach. Najpopularniejsze są lekkie sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże szykowne. Równie często wybierane są długie akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Są ozdobione naturalnymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc wybierając je zweryfikujmy numer próby oraz technikę ich produkcji.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się perfekcyjnie, musimy dokładnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się odkurzać je regularnie suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne produkty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle rysują miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy online to niebywała wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.