Czy warto zapisać się na kurs rysunku?

Pełna oferta wakacyjnego kursu rysunku.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika czy malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają też osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Świetną propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]