Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Co powinno się wiedzieć o digital painting kurs?

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci edytować grafikę w programach graficznych, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]