Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ poznasz pełną ofertę kursu Blender 3D.

Świat grafiki nieustająco ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga w tej chwili ogromnych nakładów finansowych – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D we własnym zakresie może być frustrująca

Obsługi każdej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, niemniej jednak proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz bywa nadzwyczaj irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne dla tych, którzy dopiero poznają Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które należy poprawić i proponując ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w w branży gier wideo i filmowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i poważaną zwłaszcza w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju kursów to po prostu amatorzy oraz artyści, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form wyrażania siebie.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]