Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Odszukaj specjalistów, którzy wykonają wirtualny spacer 3D.

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetna metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które zamierzają np. wynająć. Dla sporej ilości osób okazja do zobaczenia danego lokalu przed skorzystaniem z oferty jest ogromnie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o kilkanaście zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego typu modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się odbiorcom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że prócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, np. hotelu czy biura firmy, możemy przenieść się jednym kliknięciem myszki do dowolnego wnętrza, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia także przechodzić do sąsiednich wnętrz zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Dlaczego opłaca się opublikować wirtualny spacer VR?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować klientom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę reklamy można użyć do prezentacji restauracji, pracowni czy hostelu, jak również po prostu zademonstrować rozległemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w celu sprzedaży posiadłości, by ewentualni klienci byli w stanie rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z kilku przyczyna. Główny z nich to możliwość opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie internetowej bądź udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klientado skorzystania z naszych usług. Internauci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to też doskonała metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]