Gadżety dla biegacza – co najczęściej otrzymują uczestnicy?

Bieganie jest w ostatnich latach ukochaną dziedziną sportu wielu Polaków. To aktywność, którą można uprawiać wszędzie, ponieważ nawet w dużych miastach znajdują się bulwary i rozległe parki, gdzie można biegać. A co najistotniejsze – jogging niewiele kosztuje. Wystarczą wszak dobre obuwie, absorbujący pot t-shirt i ociupina samozaparcia.

Gadżety dla biegacza – co dostają sportowcy biegów

Również w niedużych miejscowościach co roku organizowane są biegi, w których uczestniczą zarówno pasjonaci tego sportu, jak i zawodowcy. Zapisanie się na taką imprezę sportową nieraz łączy się z niedużą opłatą, w ramach której poza możliwością startu biegacze odbierają także parę gadżetów. Bazą takiego pakietu startowego na ogół jest numer startowy,t-shirt biegowy , czasami napój izotoniczny. Jednak coraz częściej promotorzy półmaratonów dodają do nich inne gadżety dla biegacza. Na bardziej prestiżowych wydarzeniach sportowych mogą to być np. pas sportowy na biodra, czyli popularna nerka, nieduży ręcznik do otarcia potu czy też opaska do biegania na ramię, w której można trzymać telefon bądź klucze. Sportowcy bardzo lubią dostawać takie pakiety gadżetów, ponieważ nawet jeżeli nie zdobędą w zawodach nagradzanego miejsca, to t-shirt z logo imprezy będzie dla nich zawsze pamiątką z udziału w biegu. Co kluczowe, jest to pamiątka praktyczna, którą sportowiec może wykorzystywać w czasie dalszych treningów.

Gadżety dla biegacza – miejsce na logo patrona eventu

Małe i większe eventy sportowe nie mogłyby oczywiście istnieć bez pomocy sponsorów, którzy sfinansują ich organizację. Na ogół logo patronów oraz organizatorów biegów umieszcza się nie tylko na billboardach bądź plakatach reklamujących wydarzenie, ale też i na gadżetach przekazywanych biegaczom. Zależnie od rodzaju tkaniny czy surowca, z którego wytworzone zostały gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logo organizatorów stosowane są rozmaite techniki nadruku. W przypadku koszulek jest to zazwyczaj sitodruk gwarantujący dużą żywotność grafiki.