wirtualny spacer w biurach, wirtualny spacer z modelem 3D

Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa bądź nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – popraw konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Czy warto aktywować wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak gabinet dentystyczny lub siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]