Torby z nadrukiem – idealny gadżet reklamowy

Przed firmami, które jadą na targi lub planują event promocyjny, często pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Powinien on nie tylko przyciągnąć uwagę ewentualnych klientów, ale też stanowić dla nich pewną wartość, by codziennie go wykorzystywali i dzięki temu utrwalali więź z marką. Takim produktem są miedzy innymi torby z nadrukiem.

Trwałość i inne zalety toreb z nadrukiem

Przeglądając ofertę firm zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych łatwo zauważyć, iż pod hasłem “torba” pojawia się kilka produktów. Są to miedzy innymi torby na zakupy – zapewne najpopularniejszy i najbardziej funkcjonalny gadżet promocyjny. Nadruk nazwy eventu bądź logo na płóciennych, bawełnianych oraz jutowych torbach na ramię zawsze dobrze wygląda, a jednocześnie jest wystarczająco wytrzymały, by długo zachować się na materiale. Inną zaletą takich toreb jest ich koszt. W zależności od wielkości zamówienia i typu torby, cena zwykle zaczyna się od paru złotych za jedną sztukę. Grafikę nanosi także na torbach konferencyjnych, termoizolacyjnych lub na laptopa. Są to akcesoria, które docenią na pewno organizatorzy popularnych sympozjów oraz wykładów. Oczywiście, koszt toreb tego rodzaju i wykonania druku na nich jest już zdecydowanie wyższy – sięga do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie warto złożyć zamówienie na torby z logo?

Firmy organizujące akcje marketingowe zazwyczaj zlecają jednoczesne wykonanie wielu rodzajów gadżetów. Winny zatem poszukiwać hurtowni z gadżetami, która posiada w ofercie jeszcze kilkanaście innych produktów promocyjnych do zadruku. Razem z torbami bawełnianymi warto zdecydować się np. na nadruk na koszulkach, ręcznikach czy innych praktycznych produktach z tkaniny albo dodać do zamówienia o typowe gadżety reklamowe, jak smycze, długopisy oraz ołówki, które nadal są lubiane przez klientów.