Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Tu odnajdziesz szczegółowe wiadomości dotyczące automatycznego księgowania.

Przedsiębiorcy cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują tylko sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezmiernie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje należności abonamentowe, tym samym bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach prywatnych bądź językowych, a więc wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]