Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Jeśli potrzebujesz blachy na rąbek stojący, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Blachy na rąbek to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się ich używać? Przybliżamy blachy na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek wspaniale godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi, dzięki czemu zdobywają coraz szersze uznanie. Mocną i pięknie prezentującą się blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są przywożone na plac budowy w postaci niewielkich arkuszy. Charakteryzują się nieskomplikowanym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, mocne oraz idealnie współgra z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Panele dachowe na rąbek – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną warstwą, która gwarantuje osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne bądź deszcz i śnieg. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do redukcji kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blach na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od producenta.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08