Czy można kupić kompatybilne kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Jeśli chcesz nabyć kapsułki Tchibo, zobacz tutaj

Technika zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i stopniowo zdobyła sobie miliony sympatyków. Ten wygodny proces umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w bardzo prosty sposób – wystarczy uzupełnić pojemnik z wodą w ekspresie, włożyć kapsułkę z kawą do wskazanego zasobnika i zaledwie po minucie można rozkoszować się pobudzającą kawą.

Kawy single origin z Brazylii i Etiopii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę od jednego producenta. Problem ten tyczył się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – także w naszym kraju – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, gatunku oraz uprawy. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, gdyż uformowało go wiele rozmaitych składników, między innymi konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Mieszanie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem tłumi ich unikalny nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), a także z Nikaragui oraz Brazylii (100% arabika). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są naturalne aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – smakowita każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w urzędach lub hotelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoka i najczęściej mieści się w granicy 1,20-1,50 zł. Łatwo zauważyć, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż podobny napój podawany w kawiarniach na mieście bądź na stołówkach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo oraz rozsądne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Przy użyciu ich będziemy radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a przy tym zaserwujemy znajomym najlepszej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, bez obaw o duże koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są kompatybilne z naszym sprzętem.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]