Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Sprawdź, gdzie zamówić okiennice wewnętrzne shutters, wejdź na https://skyshutters.pl.

Urządzając pokój, na ogół nie poświęca się zbyt wiele uwagi ozdobie okien. Najczęściej wybiera się szablonowe aranżacje, to znaczy zasłony i firanki, które niekiedy łączone są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowość w europejskim budownictwie

Główną cechą shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tych okiennicach wewnętrznych poruszają się, tym samym można ustawiać je w dowolnej pozycji, zależnie od zachcianek lokatorów. Wykonuje się je z płyt pilśniowych, PCV, jak również z drewna. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się w głównej mierze na oknach, jakkolwiek równie dobrze będą wyglądać na drzwiach lub w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w naszym budownictwie widuje się wciąż sporadycznie, ale większa część z nas zapewne kina bądź ekranu telewizora, gdyż te okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w Nowej Zelandii oraz Afryce Południowej.

Dlaczego warto wybrać shuttersy?

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko doskonale się prezentują, ale mają także zastosowanie. Z ich sprawą można w pasywny sposób regulować wykorzystanie energii słonecznej: latem ograniczać gromadzenie się ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego utracie. Shuttersy świetnie komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i można założyć je na większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zamówienie, co skutkuje tym, iż są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niesłychanie wytworny wygląd, zatem podwyższają wartość domu. Wypada też zaznaczyć, iż kąt lameli shuttersów jest regulowane bez wykorzystania linek, co rodzice ciekawskich dzieci oraz posiadacze psotliwych zwierzaków, które rozerwać sterczące linki, uznają z pewnością za spory plus.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]