sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomal wszystko, wciąż wiele rzeczy należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Zakup złotego wisiorka, pierścionka czy broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, aby być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy nabyć pierścionek albo obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny lub zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego wymiaru lub wykona nowy. Innym plusem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej wskazówki złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji urodzin, chrztu czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale także pełnią dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeśli zerwał się nam łańcuszek bądź wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca, jubiler przerobi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na zawieszce czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy własny pomysł na sygnet czy też wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce posiadamy niepotrzebną albo niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]