Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

Skieruj się tutaj po więcej informacji o kolczyki bigle.

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie i metale. Istotne są bowiem nie tylko ich wzory, ale również względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie z pewnością rzadko będą wyjmowane z opakowania. Z tego względu wybierając biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy oraz bigle. Który typ okaże się trafionym pomysłem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak komfortowe i doskonale się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla kobiet o dość kanciastej twarzy – są długie, więc nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą również wyglądały na owalnej twarzy – zwłaszcza, gdy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy rzecz jasna zaznaczyć, że kobiety o trochę innej buzi też mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni model.

Kamienie używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – to zależy od kosztów ich wydobycia i wyobraźni złotnika. Największą popularnością cechują się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i kamieniami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie najlepiej kupić? To sprawa naszych preferencji – niekiedy korzystniej wyglądać będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się minerał sztuczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]