Dodatki i artykuły wyposażenia wnętrz w nowoczesnym stylu – o Deco Składzie

Jeśli chcesz kupić akcesoria i zestawy łazienkowe, kliknij tutaj.

Najwygodniej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas przedmioty odzwierciedlające nasz charakter. W takim pomieszczeniu potrafimy szybciej wypocząć po męczącym dniu pracy. Dlatego tak kluczowe jest zadbanie o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni życiowej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie bądź dopiero myślisz o niewielkim remoncie, poszukaj inspiracji na stronie sklepu Deco Skład.

Akcesoria kuchenne i meble do pokoju dziennego znajdziesz w sklepie Deco Skład

Deco Skład oferuje meble, akcesoria oraz dekoracje utrzymane w popularnym od wielu lat stylu skandynawskim. Jego główną cechą jest proste wzornictwo, pewna miara surowości oraz wykorzystaniesurowców naturalnych, często obrabianych ręcznie. Styl skandynawski to jednakże szerokie pojęcie i po prawdzie każdy znajdzie w nim coś dla siebie – używane są w nim zarówno motywy folkowe, a jednocześnie widoczne są tu też silne dążenia, żeby aranżować pomieszczenia w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu lub sprawdzić jego asortyment przez internet, odkryjesz szeroka selekcję akcesoriów do jadalni, kuchni i łazienki, jak również mebli i dekoracji do sypialni dziecka, salonu czy przedpokoju. Tutaj kupisz tekstylia do kuchni i rewelacyjnie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe, które zachwycą wszystkich domowników i gości, a także sprzęt do przechowywania, pieczenia i gotowania. Jeśli pragniesz pięknie zaaranżować łazienkę, zaopatrz się w wyposażenie i zestawy łazienkowe starannie wyselekcjonowane z oferty znanych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeśli zaś jesteś pasjonatem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której chcesz zaaranżować łazienkę, w Deco Składzie znajdziesz dziesiątki dodatków w tych kolorach.

Brak Ci pomysłów? Czytaj systematycznie blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład publikuje blog, w którym regularnie prezentuje dużo praktycznych porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Porady, które tam uzyskasz odnoszą się nie tylko do urządzania mieszkania, zakupu komfortowych mebli czy wyboru odpowiednich akcesoriów oraz modnych dekoracji. To również ciekawe propozycje upominków dla najbliższych z okazji rozmaitych rocznic, imprez i świąt. Warto czytać ten blog co kilka dni, by być zawsze na bieżąco z najnowszymi tendencjami w aranżacji pomieszczeń.

Nasza lokalizacja:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]