Drzwi wejściowe drewniane dobrze się prezentują i są bezpieczne

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o drzwi drewniane zewnętrzne producent, uzyskasz na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi zewnętrzne spełniają wiele zadań – separują od szumu dobiegającego z dworu, strzegą przed kradzieżą oraz chronią dom przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne drewniane nie ulegają odkształceniu

Kupno drzwi wejściowych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe od lat cieszą się dużym uznaniem, z uwagi na swoje parametry techniczne i solidność. Naturalny materiał świetnie się prezentuje i można go wykończyć na mnóstwo sposobów. Poprawnie wykonane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że w mieszkaniu panuje komfort cieplny, a jednocześnie koszty ogrzewania nie są za wysokie. Wybierając drzwi do mieszkania należy zwrócić uwagę na modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Ze względu na swoje właściwości ogromnym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie wypaczają się i ciężko je uszkodzić, zatem świetnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi wejściowe są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

A może drzwi wejściowe dwuskrzydłowe?

Producenci oferują też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są polecane w przypadku niestandardowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to propozycja dla tych, którzy kładą nacisk na oryginalny design. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które zrealizuje nietypowy wzór na zamówienie, a przy tym zapewni wieloletnią gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane można wstawić rewelacyjnie prezentujące się szyby, np. ornamentowe. Klienci mogą także wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, warto też położyć nacisk na inne atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często wyposaża się je w systemy antywłamaniowe, dzięki czemu sforsowanie ich jest utrudnione. Gwarantuje to domownikom wysoką ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają też trzypunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg aluminiowy bądź drewniany. W toku produkcji współczesnych drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się najlepszej jakości impregnaty, które chronią ich zewnętrzną powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]