Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Dowiedz się więcej o etykietach weselnych na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od wieków i od samego jego zarzewia najczęściej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na ślub, Sylwestra lub urodziny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, lokując na nich informację o podziękowanie za obecność, imionach nowożeńców bądź miejscu i dniu ślubu. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych odcieniach i wzorach, więc bez problemu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – ozdób swoje przetwory

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz swoje wina, soki bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne prostej flaszki. Oprócz tego butelki można też oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]