Gdzie kupić książki małych wydawnictw? Sprawdź ofertę internetowej księgarni

Więcej o ofercie dystrybutora książek na https://tinyurl.com/2acchx38.

Literatura uprzyjemnia życie i jest fenomenalną odskocznią od codziennych problemów. Mimo rozwoju w poprzednim wieku silnej konkurencji jakimi są kino, internet oraz telewizja, książki długo jeszcze będą istotną częścią naszego życia, bo nawet obecnie rodzice z reguły starają się, aby ich dzieci miały z nimi kontakt.

Czy w XXI wieku warto jeszcze czytać?

Współcześnie książki nie są tanim hobby, szczególnie z tego powodu, że po pandemii z 2020 roku koszt papieru znacznie wzrosła. Lecz nie znaczy to, iż trzeba zrezygnować z tradycyjnych książek, całkowicie porzucić czytanie i szukać rozrywki wyłącznie w telewizji. Trudno wymienić wszystkie korzyści jakie niesie systematyczne poświęcanie czasu książce. Lektura przed spaniem pozwala szybciej się odprężyć i przynosi oczom odpoczynek od niepożądanego oddziaływania niebieskiego światła emitowanego przez wszechobecne ekrany telewizorów, smartfonów i tabletów. Daje to lepszy sen, a w konsekwencji również po prostu lepsze samopoczucie. Częste oddawanie się lekturze to również znakomity sposób na poszerzanie słownictwa, a zatem i łatwiejszą komunikację z innymi ludźmi w mowie oraz pisemnie. Książki poszerzają także horyzonty, gdyż pomagają poznać poglądy oraz postrzeganie świata osób z innych kręgów politycznych, religijnych czy kulturowych.

Księgarnie i hurtownie książek online – duże rabaty i opcja wysyłki za darmo

Coraz więcej trudności sprawia dzisiaj kupienie nowych książek w tradycyjnym sklepie. Drobne rodzinne księgarnie bankrutują z powodu wysokich kosztów ich prowadzenia. Z kolei supermarkety w swoim asortymencie posiadają tylko powieści wziętych autorów, gdyż jest to artykuł, który zawsze znajdzie nabywcę. Miłośnikom niszowych lektur, nieprzerwanie szukającym nowości i radujących się z lektury utworów młodych autorów, pozostaje zamawianie w internetowych księgarniach, nierzadko działających także w roli dystrybutora. Zakup książek online jest niezwykle wygodne i z reguły o wiele tańsze. Księgarnie internetowe częstokroć dają spore rabaty (również na nowe publikacje), mają w w sprzedaży książki z mało znanych domów wydawniczych i bardzo często przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty świadczą wysyłkę za darmo.

Nasza lokalizacja:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa