Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Jeśli chcesz zamówić części zamienne Renault, koniecznie wejdź na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]