hurtownia butelek szklanych, butelki 0,5l hurt

Hurtownia słoików i butelek szklanych – oferta dla producentów i manufaktur

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to także sektor, w którym doskonale radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą klienta na swój unikalny, ekologiczny bądź smaczny wyrób. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać opakowane tak, żeby produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem np. w słoiczki i butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, że oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo żurek, marmolady albo smalczyk na kanapki, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając opakowania na palety zazwyczaj można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych znacznie obniży się, gdy zamówimy je u polskiego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu także dostanie opakowania szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co dostaniemy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła idealne do rozlewania piwa, wina czy soków. Dowożone są one do odbiorcy na paletach zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać nabyty towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami i słoikami w hurcie można także nabyć odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]