Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Chcesz kupić kolczyki ze sztyftami? Kliknij tutaj.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich produkcji kruszec, projekt i szlachetne kamienie, ale też rodzaj mocowania. Na rynku znajdziemy najróżniejsze typy zapięć – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Bardzo istotna okazuje się także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje i te, które bez problemów można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem będą z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale eleganckich kreacji – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych strojów. Do biura dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, co naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną ozdobą.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]