Komplet mebli ogrodowych nie musi być z brzydkiego plastiku!

Jeśli chcesz zamówić ławkę ogrodową drewnianą, koniecznie sprawdź https://rabwood.sklep.pl/pl/c/Meble-ogrodowe/18.

Meble, które ustawiamy w mieszkaniu powinny być solidne, piękne i komfortowe. Niestety zgoła inaczej postrzegamy meble do ogrodu. Na naszych działkach i w ogródkach królują metalowo-plastikowe stoły oraz krzesła. Jednak nic tak pięknie nie harmonizuje się z głęboką zielenią naturalnego otoczenia jak klasyczne drewniane meble ogrodowe.

Zestaw mebli ogrodowych – najważniejsze wyposażenie działki oraz ogrodu

Jeżeli posiadamy większy ogród radzimy urządzić go tak, żeby w czasie wakacji można było wygodnie relaksować się a także spożywać posiłki pod gołym niebem. Niezbędnym wyposażeniem działki czy ogrodu powinien być w związku z tym komplet ogrodowy – spory stół wespół z kompletem krzeseł w ilości wystarczającej dla wszystkich mieszkańców i ich ewentualnych gości. Jeżeli teren okalający dom jest na tyle rozległy, że stworzony w nim został zakątek z oczkiem wodnym lub prowadzi przez niego parę dróżek, zalecamy zdecydować się na ustawienie w tych miejscach drewnianej ławki ogrodowej, na której można usiąść lub nawet się położyć i sycić się otaczającym nas spokojem. Lecz nawet jeżeli brak przestrzeni na ustawienie dużego zestawu ogrodowego, warto wygospodarować miejsce na 2-3 drewniane leżaki ogrodowe, które w razie potrzeby można rozłożyć, żeby cieszyć się kąpielą słoneczną.

Ogrodowe komplety drewniane – solidne, ale wymagają cyklicznej konserwacji

Drewniane są bardzo mocne, a zarazem bardzo dobrze wyglądają ustawione w centrum zieleni, jak i jako meble balkonowe albo tarasowe. Drewno akcentuje swojski charakter otoczenia, ale nie znaczy to, iż zestawy ogrodowe z drewna są sztampowe i nieciekawe. Drewno umożliwia rozległą kastomizację. Meble można przemalować na przeróżne barwy harmonizujące z konkretną wizją ogrodu. Łatwo także uwydatnić ich naturalność – należy jedynie zastosować dobrej jakości bejcę. W odróżnieniu do swoich odpowiedników z plastiku, ogrodowe komplety drewniane będą służyć przez lata, jednakże wymaga to od ich właściciela właściwej konserwacji. Jeżeli meble będą systematycznie olejowane oraz impregnowane zgodnie z zaleceniami producenta, wilgoć czy chłód będą mieć nikły wpływ na ich niszczenie. I co bodajże istotne dla ludzi dbających o środowisko – meble drewniane są najbardziej ekologiczną opcją, jeśli idzie o urządzenie działki. Nawet gdy z powodu zużycia przyjdzie czas, żeby je wyrzucić, są one odpadem biodegradowalnym o nikłym niekorzystnym wpływie na otoczenie.

Nasza lokalizacja:
Rabwood Robert Pankiewicz
Raba Niżna 193
34-730 Mszana Dolna

Mob.: +48 886 695 245
E-mail: [email protected]