Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Jeśli chcesz zamówić kontenery na odpady, skieruj się na tę stronę.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz najwyższą jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często używane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]