Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Jeśli chcesz zamówić maseczkę z przyłbicą, zobacz tutaj.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały glob, nieodwołalnie odmieniła nasze życie oraz kontakty społeczne. Normy dystansu społecznego nakładają nieodzowność używania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do kina bądź przychodni, gdzie z reguły spotykamy większą grupę ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z materiału?

Mini przyłbica – wygodna i trwała

Osoby, które uważają ochronne maseczki z materiału za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zarażeniem wirusem podobnie jak maska chirurgiczna, a więc kryje nos oraz usta, ale równocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi zaletami są wygoda, solidność oraz niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być używana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (30 razy!) za pomocą mydła.

Mini przyłbica – dla ludzi starszych i astmatyków

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby chorujące na astmę, starsze czy aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maseczki ochronne podczas wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie jest kłopotliwe. Młodsi użytkownicy z pewnością uznają za atut także to, że nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]