Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Potrzebujesz biżuterii srebrnej? Zobacz tu.

Jest z człowiekiem od wieków i mimo dostępności różnych innowacyjnych projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka, a także umożliwia oddanie własnego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo często zakładają kobiety oraz panowie, dzieci i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dekad?

Zalety srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością to, że jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży sporo lat, ale powinniśmy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną tkaniną – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]