Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Znajdź balon na wino.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]