Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Znajdź słoik z kranem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania oranżad, lemoniad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]