Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Szukasz kolczyków z cyrkoniami? Skieruj się na tę stronę.

Dawniej wierzono w magiczną moc biżuterii, która pełniła rolę talizmanów. Współcześnie służy ona głównie jako dodatek, dopełniający całości. Takie kolczyki z cyrkoniami nie są przewodnikiem energii, zakładamy je w celu podkreślenia charakteru naszego stroju. Dla niektórych biżuteria to metoda na wzmocnienie poczucia pewności siebie. Wspomniane już przykładowo kolczyki z cyrkoniami powinny współgrać z charakterem kobiety, która je zakłada. Odpowiednio dopasowana biżuteria bez wątpienia może uwydatnić nasze walory urody. W związku kupno kolczyków z cyrkonii jest świetną decyzją, gdyż łączą w sobie elegancki wygląd z uniwersalnością.

Wybierz odpowiedni rodzaj kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio na znaczeniu. Rożne modele różnią się jednak kolorem, kształtem, a także rodzajem zapięć. Na podstawie tego kryterium można wydzielić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wygiętego drutu, który przekłada się przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • klips – jest jedynym rozwiązaniem, dla osób, które nie maja przekutych uszu. Abstrahując od różnorodności kształtów, wagi i wielkości, jako elementów dekoracyjnych należy pamiętać, że kolczyk z cyrkoniami jako klips utrzymywany jest zawsze na zasadzie sprężystego dociśnięcia elementów z dwóch stron ucha.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]