Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Jeśli szukasz taniej drukarki 3D, zobacz tutaj.

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Ocenia się, że używając drukarek 3D oraz drugich produktów Stratasys można prawie o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Główne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy usług i produktów, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Kolejnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się funkcjonalną budową oraz nieskomplikowaną obsługą. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można błyskawicznie otrzymać tożsame prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w najrozmaitszych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest dokładny oraz solidny, a w toku procesu drukowania nie tworzą się zniekształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]