Tania drukarka 3D dla małych i średnich firm? To możliwe

Zajrzyj tutaj jeśli interesuje Cię sklep drukarki 3D.

Jedną z wiodących na rodzimym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM i SLA, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, SLA, SLS oraz DMLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę urządzeń do drukowania przestrzennego – ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Ponadto CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też materiały specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz pozostałe (dentystyczne, elastyczne, inżynieryjne, biokompatybilne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów oraz przedstawicieli rozmaitych sektorów (urządzenia firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia również showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą omówić ze znawcami możliwości techniczne dowolnego aparatu z asortymentu CadXpert, swoje projekty lub są po prostu zainteresowani procedurą druku przestrzennego, mogą zajrzeć do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia też wszechstronną obsługę posprzedażową: przeszkolenie z obsługi kupionych urządzeń, pomoc techniczne i merytoryczne czy serwis (w tym również pogwarancyjny).

Drukarki 3D – teraz także w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, że nawet nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku branż, takich jak motoryzacja, odlewnictwo, medycyna oraz stomatologia, samodzielne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie wymierną oszczędnością dla budżetu firmy.
Sektor sprzętu do druku 3D żywiołowo ewoluuje – wraz z postępem idą pionierskie technologie i możliwości, na które niegdyś było stać tylko gigantyczne korporacje. Obecnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Narzędzia do druku 3D są nieprzerwanie rozwijane i udoskonalane, z roku na roku obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć można redukcję kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]