Wygodny przewóz dużej ilości bagażu – boksy dachowe

Chcesz zamówić box dachowy? Wejdź na ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna pojemność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Nasza lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]