wyprawy w góry, wyprawy górskie

Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy pod okiem profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują czynny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By partycypować w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia i sprawdzić się w trudnych warunkach. Firma korzysta z zawodowych przewodników i liderów znających na wskroś charakter górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]