meble nowoczesne, meble z litego drewna

Nowoczesne meble minimalistyczne – designerskie produkty w twoim mieszkaniu

Wnętrza i sposób, w jaki je urządzamy, może sporo powiedzieć o naszym poczuciu estetyki, charakterzejak również o tym, jak definiujemy wygodę. Konsumentów już nie przypada do gustu oferta wszechobecnych meblarskich sieciówek, w których można dostać meble, wytwarzane w tysiącach sztuk, identyczne dla polskich klientów, jak i tych z innych stron świata. Wskutek tego poszukujemy mebli, które nie tylko będą wyrażać naszą osobowość, ale także będą bardzo ergonomiczne. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – wyróżniane meble personalizowane

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 r. i jej trzonem duet projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim praktyką w branży. Jednak unikatowe meble proponowane przez studio STF to następstwo dokładnej pracy większego teamu, składającego się z rzemieślników, konstruktorów oraz technologów. Studio Swallow’s Tail z wyjątkową drobiazgowością podchodzi do procesu produkcji nowych serii produktów, przeznaczając poszczególnym stadiom – od roboczego pomysłu, przez przygotowanie prototypu, aż po selekcję drewna najwyższej jakości – sto procent pasji. To unikalne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych produktów powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie powinno być zatem zaskoczeniem, że produkty studia Swallow’s Tail Furniture otrzymały mnóstwo nagród z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą (m.in. w Kolonii, w Paryżu czy w Warszawie).

Minimalistyczne meble studia STF – nie tylko stoły do kuchni i stoliki kawowe

Każdy produkt Swallow’s Tail Furniture, w tym również designerskie meble dla dzieci, można zamówić wchodząc na stronę internetową studia. Nie licząc praktycznych stołów do jadalni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli drewnianych oferuje też ławki, krzesła oraz komody, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi ramy do luster i tealighty). Warto podkreślić, że płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w ratach. Minimalistyczne meble studia STF można kupić także w salonach meblowych na terenie całej Polski (przykładowo w Poznaniu, w Łodzi bądź w Szczecinie) oraz w Europie (m.in. w Belgii czy w Holandii).

Nasza lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]