Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Kliknij tutaj jeżeli chcesz skorzystać z oferty biura architektonicznego Kraków.

Biuro projektów oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie monitorować rozwój robót, zaplanować renowację budynku lub zaproponować aranżację już egzystujących domów, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz innowacyjnych, pomysłowych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od innych budynków w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a w tym samym czasie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty aranżacji mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie czy pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro architektoniczne może także opracować plan pojemnych i praktycznych garderób, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]