Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą przekąsek cateringowych? Nie czekaj! Skieruj się na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet dużego przyjęcia nie jest problemem, gdy posiadamy wiele wolnego czasu na zamawianie potrzebnych produktów, a także późniejsze własnoręczne przyszykowanie z nich smacznych przekąsek dla gości zabawy. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, iż należy porzucić zamiar uczczenia ważnego jubileuszu. W takiej sytuacji rekomendujemy poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food zjesz na stojąco talerza

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to oferta kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, lecz korzystają z niej dość często również osoby prywatne oraz różnorodne instytucje organizujące gustowne bankiety. Polega ona na dostarczenie na event posiłków typu finger food, innymi słowy maleńkich przekąsek, które da się spożyć stojąc i nie używając sztućców. Klasyczny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerza – to dosłownie zakąska na “jeden gryz”. Finger food to przede wszystkim tartoletki warzywne i owocowe, sandwicze lub roladki. Ta odmiana cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na imprezach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie zaproszonych gości. Umożliwia on prowadzenie swobodnych pogawędek, przy czym nie redukuje kontaktu wyłącznie do osób usadzonych przy wspólnym stole.

Catering kanapkowy – wspólny stolik dla wszystkich uczestników

Zlecenie przygotowania cateringu kanapkowego zewnętrznemu podmiotowi ma wiele zalet, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia uczestników bankietu. Przekąski oraz chłodne i gorące napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Jest to ogromnie przydatne głównie w mniejszych aulach, gdzie zmieszczenie wystarczającej liczby stołów byłoby niełatwe. Taki catering automatycznie powoduje też, iż impreza ma mniej oficjalną, przyjemniejszą atmosferę. Trzeba zaakcentować, że menu z poręcznych przekąsek jest zwykle tańsze niż ekskluzywne kolacje, a dodatkowo daje więcej opcji dostosowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników eventu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko bywało główną przeszkodą przy planowaniu spotkań firmowych.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]