Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Skieruj się tu, aby zlecić catering na imprezy w Krakowie.

Sezon wakacyjny obfituje w niesłychanie modne w ostatnim czasie imprezy plenerowe i pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w rozmaitych miejscach kraju odbywają się konferencje, benefisy bądź gale. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – nieodzowny na ważnych galach

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik lub zabukowałeś salę na event? To świetnie! Teraz należy postarać się o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych napojów, przekąsek oraz gorących potraw. Pamiętaj, że na czas ważnych bankietów w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Liczy się jakość oprawy – odpowiednie ustawienie stolików, szykowne dekoracje, jak również prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezy

Atutem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, że wynajęty zespół nie tylko przyrządzi wyborne dania, ale też gruntownie zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski będą dostarczone we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki uczestników. W czasie ustalania detali zamówienia podpowie ona, jakie przekąski, dania oraz napoje najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]