Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Masz trudności z przygotowaniem projektów wnętrz Kraków? Zleć to specjaliście.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]