Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Więcej o organizacji imprez firmowych na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne bądź wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, których zadaniem stworzenie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, żeby uczcić nowe kontrakty, a także rozmaite kursy, konferencje oraz bankiety dla wspólników biznesowych. Takie imprezy muszą być należycie przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy na terenie firmy odpowiednich wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, trzeba poszukać usług wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoją estetyką do rangi organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla wspólników marki, podczas których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą mieć miejsca w zwykłym lokalu. Wypada w takich wypadkach zorganizować imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dobitnie podkreśli ważność uroczystości. Natomiast jeśli na event sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższej okolicy lokalu, warto wybrać salę, znajdującą się niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dojechać w kilkanaście minut.

Wynająłeś lokal na imprezę? – nie zapomnij o cateringu

Organizując imprezę firmową nie można zignorować tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku dobrej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówione miejsce smakowitych dań dla uczestników, ale również doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się dekoracją stolików. W trakcie pokazowych imprez wskazane jest też zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Powinno się więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, ale i oszałamiające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]