Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Jesteś zainteresowany pełną ofertą przyjęć weselnych? Nie czekaj! Zajrzyj na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym krewni nowożeńców oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie okoliczności warto rozważyć?

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić kilka istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników wesela, żeby być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, aby mieli salę do tańca. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na wesele zaproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, warto szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, wybranie menu i udekorowanie sali. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery sale gotowe pomieścić ponad setkę osób. Imprezę można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż 30 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]