Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Szukasz więcej wiadomości o pełnej ofercie sali na przyjęcie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „18-tki”, chrzty czy komunie. Gdy spis zaproszonych gości jest długi, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku musimy zabukować pasującą do okazji salę.

Jak wybierać miejsce na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy typ imprezy wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. urodziny czy osiemnastka, w której będą brać udział głównie osoby dorosłe, zaproszonym powinno się przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast imprezy, w których dużą grupę uczestników będą stanowić kilkulatki, między innymi ceremonie chrztu bądź komunie, warto urządzać w miejscu, które poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym także powinno się dopasować do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o smaczne menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskim stylu

Zamówienie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskiej oprawie odbywają się tu chrzciny, komunie oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić łącznie do 130 osób. Z kolei gdy zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści mniej więcej 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia menu, poprzez rozstawienie i dekorację stolików, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]