Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Kliknij tutaj po więcej szczegółów o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Wybierasz się na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking blisko portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim bądź pociągu.

Parking długoterminowy – czy opłaca się korzystać z jego usług?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy także bezpłatny transfer pasażerów prosto pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez problemów, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Kolejnym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]