parking Balice, Kraków Balice parking

Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można postawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]