Profesjonalna opieka nad grobem

Sprawdź, jak zamówić sprzątanie grobów Kraków. Kliknij tu.

Oblicze grobów naszych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławek lub doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy zapłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – kiedy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak zależy nam, by firma czyściła nagrobek co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem około 400 zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]