Przyjęcie urodzinowe dla dziecka – nie musisz organizować go sam

Rocznica urodzin to jedno z nielicznych wydarzeń, które obchodzimy z nieprzerwanym entuzjazmem przez dziesięciolecia. Nikt jakkolwiek nie odnosi się do tematu przyjęcia z okazji urodzin z taką uciechą jak dzieci – wszystkie następujące urodziny to dla malucha ulubiony dzień w roku, którego oczekuje z podnieceniem.

Organizacja urodzin dla dzieci – w sali zabaw czy w mieszkaniu?

Pierwszym pomysłem rodziców jest zwykle to, że przyjęcia urodzinowe da się wyprawić w mieszkaniu. Wiąże się to jednak z nieodzownością własnoręcznego zapewnienia smakołyków dla maluchów oraz ich rodziców, a także zapewnienia zabaw innych od tych, w jakich przyjaciele dziecka biorą udział podczas zwykłych spotkań. O ile organizacja urodzin, w których będzie uczestniczyć pięciu bądź sześciu małych dzieci nie będzie sprawiać problemów, to już przy pokaźniejszej liście zaproszonych, w domu średniej wielkości może nie wystarczyć miejsca, żeby dorosłym i pociechom te kilka godzin minęło komfortowo. Wynajem sali urodzinowej w wielu przypadkach jest więc lepszym rozwiązaniem.

Czy warto zamówić organizację urodzin w centrum zabaw?

Przyjęcie urodzinowe w centrum zabawy na wiele zalet. Co najważniejsze, nie ma potrzeby wcale przejmować się sprawami organizacyjnymi – przekąski dla maluchów oraz zaproszenia na imprezę przygotuje prowadzący salę, a opiekunowie będą mogli skorzystać z herbat i kanapek sprzedawanych w kawiarni. Zależnie od wybranej oferty w imprezie urodzinowej może uczestniczyć nawet do 30 dzieci, dla których z pewnością nie będzie za mało miejsca, bo na czas trwania urodzin centrum zabaw jest całkowicie do dyspozycji małych gości. Zaproszeni spędzą również czas na atrakcjach przygotowanych przez wprawnego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznej imprezy, np. z motywami przyrodniczymi, księżniczek czy straży pożarnej.