Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Wszystko o parking Kraków lotnisko.

Kluczowe atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły duże uznanie, to sposobność trafienia także w najbardziej odległe zakątki świata, szybkość i wygoda. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie problem dojechania na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia związane z dotarciem na lotnisko własnym autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking w Balicach – podróżuj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego zespołu

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego przy lotnisku możemy liczyć również na sporo ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego kierowcy mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w wielu przypadkach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]