Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Poznaj więcej szczegółów o serwisie okien Warszawa na www.serwismeteo.pl.

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie oddziałują również warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba także o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]