Szukasz oświetlenia dla automotive i mobility? Sprawdź ofertę OE Industry

Potrzebujesz oświetlenia do autobusów? Kliknij tu.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niewłaściwe ustawienie świateł albo zlekceważenie obowiązku wymiany zbitej lampy może w rezultacie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co często kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej jakości oświetlenia jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z polskich dostawców wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Portfolio krakowskiego producenta samochodowego

W zasadzie w portfolio OE Industry znaleźć można każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, bocznych i przednich do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, OE Industry dostarcza też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierowców pojazdów off-road, specjalnych czy agro. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez wybrane służby światła białe oraz niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które znacząco podnoszą komfort życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają wiele dni w trasie. A to tylko część produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczony zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić wizję kontrahenta, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu na papierze, przez produkcję prototypu, aż po certyfikację lampy. Spółka oferuje również wsparcie posprzedażowe. Wskutek szczegółowych analiz oczekiwań klientów, budowania doświadczonego zespołu fachowców, a także silnego naciskowi na wszechstronne testowanie swoich produktów, OE Industry stało się liderem w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasza lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]