E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych - sprawdź korzystną ofertę.

Posiadasz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością cieszą się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że szybko pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada niemało zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z użyciem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na zdobycie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie odbiorców. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zamówienie np. za pośrednictwem Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce umożliwia także analizę danych sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i wykorzystanie tylko przetestowanych, koniecznych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą także blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub publikować recenzje i poradniki odnośnie sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]